Vysoký přepravní výkon, kvalita Německých výrobců, inovativní technologie pohodlná kabina typu Space-Frame, obratnost při manipulaci a mnohé další. To vše v sobě nese Multicar M27 Compact.

Multicar M27 Compact se stala nástupcem osvědčené Multicar M27. Díky vznětovému motoru VW s výkonem 55 kW  při 240 Nm točivého momentu se jedná o úsporné vozidlo s širokou škálou uplatnění. Tři montážní místa Vám v krátké době umožní Multicar M27 Compact přestavět, čímž je zaručena multifunkčnost a variabilita uplatnění.

Systém ABS, posilovač řízení a  ergonomická kabina zajistí řidiči pohodlí a bezpečnost při manipulaci s vozidlem. Vynikající jízdní vlastnosti a maximální rychlost až 80 km/h umožňuje rychlý přesun z pracoviště.

Multicar M27 Compact je ideálním partnerem pro všechny úkoly, lze jej upravit na Vaše přání dle výběru ze dvou  variant pohonu 4×2 nebo 4×4 a z různých variant hydrauliky. Jedná se o dostatečně silné vozidlo s velkou přepravní kapacitou. Díky možnosti výbavy až tříokruhovou hydraulikou o výkonu 2 x 45 litrů při 200 bar a elektrickou konektivitou umožňuje připojení jak hydraulicky, tak i elektricky poháněných nástaveb. Výrobce tím přispívá k ochraně životního prostředí snížením emisí na minimum. Uživatelé tak mohou se strojem Multicar M 27 Compact provádět pracovní činnosti s potřebným výkonem pro pohon nástaveb bez velkých energetických nároků.